Wytwórnia Addon World =Forum=

Wywórnia Addon World


#1 2008-11-27 18:44:55

Bagwell145

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-27
Posty: 7
Punktów :   

Historia Addon World

Cała prawdziwa historia wytwórni Addon World




Jak wiecie studio obchodzi urodziny niedługo a powstało ono 16 kwietnia 2008 roku. Jednak nie było kiedyś wesoło jak jest teraz czyli, że jest cisza, spokój, wszyscy się szanują i tak dalej. Addon World z początku miało się składać z pięciu osób, ale pod moim zaskoczeniem rozrosło się. Ale pewnego dnia wszystko się zmieniło. Jakiś człowiek na gg napisał mi, że reklamuje stronę GX i chciałem taką samą reklamę, ale jak się okazało był to fałszywiec i zniszczył stronę Addon World. Po kilku miesiącach odnowiłem stronę wraz z Deksterem i prawie cały skład się odnowił, ale jak się okazało skład nienawidził Dekstera, a to dzięki niemu znów powstało odnowione AW. I oczywiście drugi raz się rozpadło. Jednak postanowiłem odnowić po raz trzeci i ostatni Addon World zostało zreaktywowane i jeżeli członkowie odejdą to zrobię z tego studio czteroosobowe. Chwilowo sytuacja jest bardzo dobra i mamy 15 członków i jestem z tego dumny.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mamjuzdosc.pun.pl www.pokefajer.pun.pl www.okssokolostroda.pun.pl www.beyblade.pun.pl www.szostaf.pun.pl