Wytwórnia Addon World =Forum=

Wywórnia Addon World


#1 2008-11-28 04:46:49

Bagwell145

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-27
Posty: 7
Punktów :   

10 Dni z życia Wrzoda

10 dni z życia Wrzoda
(Pamiętnik)

1 dzień : Jestem w Khorinis. Mają tu wiele miłych zwierzaczków, ale niektóre trafiają jako trofea ! To jest smutne. Postanowił uratować te milusie zwierzaki. Łucznik Bosper wiezie zwierzaczki na rzeź ! Wkraczam do akcji. Straż zaczyna mnie gonić, ale ja uciekam do lasu

2 dzień : Wypuściłem króliczki, które trofeami jednak trafiłem do więzienia. Sędzia daje mi wyrok i jutro będę wyrzucony do Bariery

3 dzień : zostaje wrzucony do Bariery ! Jeden z panów puknął mnie w głowę i powiedział ''Witamy w Koloni''. Później ratuje mnie jakiś pan, który ma na imię Diego i idzie sobie

4 dzień : Jestem kopaczem w Starym Obozie, ale wcale mi się to nie podoba. Pewien pan prosi mnie żebym mu płacił za ochronę, ale ja mu odmawiam. Później bije mnie jeden z Kopaczy.

5 dzień : Kolejny Kopacz prosi żebym mu pomógł wykopywać rude. Zgadzam się, a później mnie zostawia i biją mnie ludzie z Nowego Obozu. Cały poobijany wracam do obozu

6 dzień : Postanowiłem zostać Cieniem, ale pan Diego mnie wyśmiał i sobie poszedłem do kucharza i cały dzień przesiedziałem na ławce i poszedłem spać

7 dzień : Nie mam przyjaciół ! Idę sobie kogoś poszukać. Znalazłem pana o imieniu Neck chyba mnie lubi. Jesteśmy teraz przyjaciółmi, ale postanowił uciec z obozu. Znów cały dzień przesiedziałem przy kucharzu Snafie na ławeczce

8 dzień : Do Koloni wrzucili nowego gościa i chce się przyłączyć do Obozu. Muszę się do niego podlizać. On i ja jesteśmy kumplami i przyjął mnie do siebie

9 dzień : Chyba się skapnął co mu zrobiłem w nocy i mnie wyrzucił bo zauważył coś na swoim łóżku i znów przesiedziałem cały dzień na ławeczce przy Snafie. Szkoda że nie mogę se wziąć
jakiegoś królisia. Strażnik mi nie pozwala
10 dzień : Życie nie ma sensu. Nikt mnie nie lubi ! Jestem sam ! Postanawiam popełnić samobójstwo
ŻEGNAJ ŚWIECIE
Wrzód

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gildiadeinarain.pun.pl www.prawodzienne.pun.pl www.krejzolandiaa.pun.pl www.lekkapiechota.pun.pl www.techniak.pun.pl